תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט “קודש לנד”. האתר הינו חנות אונליין המשמשת לרכישת מוצרי תשמישי קדושה ומתנות  ע”י ציבור הגולשים בישראל.  האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
•הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובקפידה.
• עצם גלישה או רכישת מוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה וכללי השתתפות אלו. 

הרכישה
*רשאי לקנות באתר תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף שמכובד ע”י חברות. האשראי הישראליות, תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, ובעל כתובת מגורים בישראל.

“קודשלנד” מאפשרת לך לרכוש את מוצריה באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה וקלה. ניתן לראות את תמונות המוצרים ותיאור קצר של המוצר המוצע. לפרטים מפורטים של המוצר אפשר לקבל ע”י התקשרות טלפונית לשירות הלקוחות או פניה בדואר אלקטרוני. 
*הרכישה באתר מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ו/או העברה בביט והעיסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי
*מחיר המוצר המופיע באתר כולל מע”מ כחוק
*”קודש לנד”  שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפוץ בכך. השלמת הליך המכירה מותנה באישור בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החברה בעת השלמת הליך הקניה. במידה והמוצר לא קיים תשלח הודעה ללקוח באמצעות האינטרנט. במקרה כזה יזוכה מבצע הפעולה באופן מיידי בסכום ששולם. החברה לא תהיה אחראית לנזק ישיר או עקיף שנגרם למבצע הפעולה עקב אי קבלת המוצר המבוקש עקב חוסר במלאי. 

ביטול עסקה והחזרת מוצר

  • ביטול רכישה הינו בהתאם להוראת חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א 2010 ביטול עסקה ייעשה בכתב לשירות הלקוחות שלנו תוך 14 יום בלבד מיום הקניה במידה והמוצר חדש באריזתו המקורית לא ניתן להחזיר מוצר שהטביעו עליו, הדפיסו עליו או רקמו עליו ללקוח אחר ובכך הוא יוצא מכלל שימוש נוסף
  • . במקרה ביטול יש להשיב את המוצר אלינו כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית וכאשר עדיין לא חלפו 30 יום מתאריך קניית המוצר.
  • לאחר קבלת המוצר “קודש לנד” תחזיר לרוכש בתוך 14 ימים  את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידו, תבטל את חיובו בשל העסקה ולא תגבה ממבצע הפעולה דמי ביטול כלשהם.

אספקה והובלת המוצר

“קודש לנד” תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שרשם בעת ביצוע הרכישה בחנות הווירטואלית, תוך 6 ימי עסקים.
• “קודש לנד” לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
•משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה.
•מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת.
זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג

המחיר אינו כולל דמי משלוח , דמי משלוח יצוינו בנפרד

  • ניתן לאסוף את המוצר  בתיאום מראש ברח’ רמח”ל 3 פתח תקווה ללא דמי משלוח

שירות לקוחות

  • בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות שלנו בטלפון: 053-4770688-

דין וסמכות שיפוט  ברירת הדין בכל הקשור לענייני אתר זה יהיה ע”פ בית דין צדק הדן על פי דיני התורה הקדושה